KONST / Litografier / Färglitografi 10684143
nr 1068 4143
Färglitografi
signerad, 55/200, motivet: 70x50
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:19:35
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr